czwartek, 18 lipca 2013

Dekupage wakacyjny

Wczoraj w ramach organizowanych przez nasze Stowarzyszenie wakacji dla dzieci odbyły się takie mini warsztaty z decupage.
Dzieci ozdabiały butelki w motywy  głównie ludowe. Zajęcia przygotowałam prawie na poczekaniu, pomysł powstał w niedzielę , w poniedziałek przygotowałam butelki a wczoraj wszystkie zostały pięknie ozdobione.
 Ciekawa byłam reakcji dzieci , czy się nie znudzą , czy się spodoba ale ku mojemu zdziwieniu wszystkie pociechy były tak mocno zaangażowane, że każdy skupił się na swojej pracy , słuchał uważnie , pracował pinie  i wyszło ... super! :)        najbardziej zadowolona była z postawy chłopców , którzy wykazali się niemałym talentem...


 
 a oto ja w roli "Pani' , dzieci wołały "prosę pani , dobze"? , "Prosę Pani proszę mi pomóc"
 
 
 
A oto efekt naszej pracy :
 

 
Nasze Stowarzyszenie działa już coraz prężniej:)
Cały ten tydzień odbywają się zajęcia pod hasłem "Pożyteczne wakacje - zobacz co masz na strychu"
W poniedziałek było malowanie i rozwieszanie plakatów , wczoraj zbieranie staroci i decupage, dzisiaj segregacja i ustawianie "łupów" ( a jest co pokazać) , jutro głównie zabawy na boisku i chrzest dla wszystkich członków. bo wyszły nam z tego takie półkolonie....mamy 32 dzieci , wspólnie . Dzieci codziennie uczą się śpiewać , tańczyć i będzie "wiejski " a raczej "chłopski" POKAZ MODY.
I to wszystko zostanie zaprezentowane w niedziele na uroczystym finale - zakończeniu.
 
A dzisiaj  , dzisiaj będzie już po raz kolejny telewizja ....ja na szczęście jestem w pracy haha:) 

2 komentarze:

  1. Fantastyczne ! Fantastyczne jest to co robisz! że z tymi dziećmi spędzasz czas, że integrujesz swoją wieś . Ja jestem dla Ciebie pełna podziwu ! Wspaniale bo takich ludzi jest coraz mniej...i jestem dumna ,że mam taka przyjaciółkę ! Butelki wspaniałe !

    OdpowiedzUsuń
  2. bardzo fajne to stowarzyszenie widzę , działajcie , działajcie

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...