środa, 21 listopada 2012

Jubileusz

Jutro 90 urodziny mojej cioci-babci Anieli. Piękny wiek i cudna uroczystość. Z tej okazji mama "chrześnica cioci" upiekła tort makowy mniam:) a ja kupiłam obraz "Ostatnia wieczerza" , który ciocia sobie u mnie zamówiła "kiedyś ten obraz pozostanie Twój" - mówiła ciocia , taka pamiątka..
Ciocia pomimo sędziwego już wieku jest osobą niezwykle komunikatywną . Przynajmniej raz w tygodniu dzwoni do mnie na komórkę z zapytaniem co tam u nas. Zawsze zapyta o dzieci i Bartka. I zawsze ma dobre rady, a to nie jedź za szybko autem, bo już ślisko na drodze, a ubieraj dzieci ciepło , bo sezon grypowy...
Ostatnia dobra rada , aby nie dodawać do placków ziemniaczanych mąki, bo one wtedy mało chrupiące, i faktycznie spróbowałam bez mąki i wyszły pyyyyycha.:) Człowiek się całe życie uczy....

Na szybko zrobiłam mały albumik. Zdjęcia już dawno wywołane w kartoniku leżały. Wspomnienia ciepłych słonecznych dni i wyjątkowy czas świąteczny.3 komentarze:

 1. Super połączyłaś te gałązki z kwiatuszkami !
  Wiesz, te albumu na , których kipi rodzina sa cudne ! uwielbiam na nie patrzeć.
  Dla cioci gratulacje. Moja ma 91 ale nie jest tak umysłowo sprawna !
  czekam na inne dzieła !

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Prezent piękny!Sama bym chciała dostać taki na TAKI JUBILEUSZ! Podpytaj cioci jak to robi bo wygląda na tych zdjęciach jak 19-stka a nie 90-tka:)Pozdrawiam!!!:)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...